W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się wyjątkowa Uroczysta Gala Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT), która z pewnością przeszła do historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń w karate tradycyjnym. Gala ta stanowiła doskonałą okazję do podsumowania osiągnięć z minionego roku oraz uhonorowania najlepszych klubów, zawodników i sędziów międzynarodowych.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia, które było hołdem dla pasji, determinacji i wytrwałości w karate tradycyjnym, nie zabrakło ważnych postaci ze świata karate. Wśród gości honorowych znaleźli się m.in. sensei Włodzimierz Kwieciński, posiadający imponujący stopień 9 Dan, który jest prezydentem World Traditional Karate Do Federation.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć również wyróżnień dla najlepszych i najbardziej aktywnych klubów PUKT, których wkład w rozwój karate tradycyjnego jest nieoceniony. Wśród wyróżnionych znaleźli się trenerzy z Chocianowa: Beata i Wiesław Olewicz, którzy reprezentują Klub Karate Tradycyjne Chocianów Sento-kan. Gratulujemy!