Polkowiccy policjanci poszukują złodzieja paliwa, który w lipcu bieżącego roku tankował na jednej z polkowickich stacji paliw. Monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą zuchwałą kradzieżą, której straty wyceniono na blisko 840 złotych. Spójrz na zdjęcie i zobacz, czy możesz pomóc w schwytaniu sprawcy. Policja gwarantuje anonimowość.

Do kradzieży w sprawie, której dochodzenie prowadzą polkowiccy funkcjonariusze, doszło w jednej z polkowickich stacji paliw. Monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z przedmiotowym zdarzeniem.

- Każdego kto rozpoznaje kim są osoby ze zdjęcia, prosimy o kontakt ze śledczymi. Każda informacja zostanie szczegółowo zweryfikowana. W przedmiotowej sprawie można się kontaktować w godz. 7:30-15.30 z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod numerem 47-874-72-51 bądź przesłać korespondencję w formie elektronicznej na adres oficer.prasowy@polkowice.wr.policja.gov.pl powołując się na liczbę dziennika RSD-722/21 - apeluje młodszy aspirant Przemysław Rybikowski Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.
Na samochodzie, którym poruszał się sprawca w chwili kradzieży były zamontowane tablice rejestracyjne nie przypisane do tego pojazdu.