Wakacje z Regionalnym Centrum Kultury, na które zaprosił młodszych mieszkańców naszej gminy Burmistrz Tomasz Kulczyński trwają w najlepsze. Początek tygodnia to półkolonie wyjazdowe, z kolei jutro i pojutrze atrakcje będą czekać na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie. Poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszych trzech dni.

Dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat Regionalne Centrum Kultury organizuje w bieżącym tygodniu półkolonie. W poniedziałek młodzi mieszkańcy naszej gminy udali się do osady danieli, we wtorek zwiedzali z przewodnikiem lubiński Park Wrocławski, a potem zawędrowali na Park Linowy. Dzisiaj dzieci pojechały do wioski indiańskiej.

- Wakacyjne wyjazdy, na które zapraszaliśmy wraz z Panem Tomaszem Kulczyńskim, Burmistrzem Miasta i Gminy Chocianów w ramach "WAKACJI z RCK" rozeszły się w pierwszą dobę, jak ciepłe bułeczki - poinformowali pracownicy Regionalnego Centrum Kultury. - Tym jednak, co nie udało się zapisać, zapraszamy na DNI OTWARTE w dniach 29-30.07.2021 na Halę Widowiskowo-Sportową w Chocianowie - dodają.
Jakie darmowe atrakcje czekają na wszystkie dzieci, które przyjdą jutro i w piątek na chocianowską halę? Będą dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, warsztaty tkackie oraz własnoręczne dekorowanie worka na buty, który będzie można zabrać do domu. Zapraszamy!