Burmistrz Tomasz Kulczyński ogłosił właśnie, co wspólnie z Regionalnym Centrum Kultury oraz Urzędem Miasta i Gminy w Chocianowie przygotował na 50-LECIE GMINY CHOCIANÓW. Wystąpią m.in. WonerS, Skolim, Party Warriors Show oraz GOLEC UORKIESTRA. To jednak nie wszystko! Sprawdzamy szczegóły!

Na godzinę 16:30 organizatorzy zaplanowali rozpoczęcie tego wydarzenia (kliknij link), o którym pisaliśmy już na naszym portalu w artykułach: "50 lat minęło, jak jeden dzień" oraz "50-lecie Gminy oficjalnie na wiosnę". Niedawno poznaliśmy artystów, którzy uatrakcyjnią ten dzień "na placu przy Pałacu".

Zapraszam Państwa Bardzo Serdecznie wraz z całymi rodzinami na największe wydarzenie w tym kwartale roku w Powiecie Polkowickim! Kiedy? 5 kwietnia. Na co? 50 lat Gminy Chocianów. Gdzie? Oczywiście NA PLACU PRZY PAŁACU w Chocianowie! Jeśli będzie padało przygotowane zostały dla pierwszych 1000 osób parasolki, więc pogoda nam nie przeszkodzi - zapowiedział Burmistrz Tomasz Kulczyński ujawniając także artystów, którzy wystąpią. - Wielkie Gwiazdy polskiej estrady: SKOLIM, GOLEC UORKIESTRA, Party Warriors Show, masa atrakcji, pokazy laserów, dyskoteka - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO KOCHANI. Nie może Was tam zabraknąć - dodał włodarz Chocianowa w swoim wpisie.
(dalsza część artykułu pod nagraniem)


Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 5 kwietnia od godziny 16:30 na placu przy Pałacu, czyli w miejscu, w którym odbywają się także Dni Jagody. Wszystko dlatego, że mieszkańcom przypadło ono do gustu za sprawą decyzji Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej zabaw w najbliższy piątek!