Zagrożenia meteorologiczne? Owszem. We wtorek, 21 i w czwartek, 23 listopada czekają nas niebezpieczne zjawiska, na które warto się przygotować już teraz. Lokalna telewizja chocianow.tv podsumowała w swoim programie zatytułowanym "Okiem kamery" piękną jesienną aurę w Chocianowie. Czy jednak czeka nas rychły koniec towarzyszącej nam nadal jesieni?

Gdzieniegdzie na meteorologicznej mapie Polski spadł już śnieg. Co prawda do nas zbliża się on nieco wolniej, ale warto na bieżąco śledzić doniesienia meteorologiczne, bowiem te zwiastują zbliżającą się zimę. Na ten przykład na jutro, 21 listopada od godziny 7:30 rano, przez całą dobę mogą wystąpić oblodzenia na drogach. Tu na baczności powinni mieć się w szczególności kierowcy - radzimy zdjąć nogę z gazu, ale także i piesi, którym nie trudno będzie się pośliznąć.

Z kolei od czwartku, 23 listopada od godziny 7:30 przez całą dobę przewidywany jest silny wiatr. Oba prognozowane zjawiska mają stanowić pierwszy stopień zagrożenia meteorologicznego, ale to nie oznacza, że można je bagatelizować. Warto na bieżąco śledzić aktualną mapę pogodową, dlatego zachęcamy do aktywnego śledzenia naszych najnowszych doniesień. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia nagrania przygotowanego przez lokalną telewizję chocianow.tv, która pozwoli nam powspominać miłe jesienne chwile.