Na pielgrzymkę do Krakowa zapraszają księża z Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Chocianowie. Wyjazd obejmujący wiele atrakcji odbędzie się w weekend 16 - 17 marca. Sprawdzamy szczegóły.

W programie wyjazdu zwiedzanie m.in. sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa (tzw. czas wolny), kopalni soli w Wieliczce, Wyższego Seminarium w Krakowie, a także spektakl Męki Pańskiej. 

Cena wyjazdu to 300 zł lub 285 zł dla młodzieży szkolnej i nauczycieli z legitymacją nauczycielską. W cenie zagwarantowany jest: przejazd autokarem, ubezpieczenie, bilet wstępu na Misterium (spektakl dla osób, które ukończyły 15. rok życia), dwa obiady, nocleg oraz dwie wycieczki (do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wieliczki). Organizatorzy proszą, aby zabrać swój prowiant na śniadanie w sobotę i niedzielę.

Zapisy prowadzone są najpóźniej do 9 marca, jednak organizatorzy liczą na wpłatę zaliczki w wysokości 100 złotych do końca lutego. Warto szybko podjąć decyzję o wyjeździe, bowiem decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy u ks. Marcina lub na oratorium.chocianow@gmail.com. Szczegółowy program pielgrzymki dostępny jest na stronie https://chocianow.salezjanie.pl/wyjazd-do-krakowa/.