Zajęcia sportowe w Gminie Chocianów to już nie tylko karate, które towarzyszy miłośnikom sportów walki od lat, ale także dyscypliny, które przywędrowały w pierwszej kadencji Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Tym samym fani aktywności fizycznej mają do dyspozycji zajęcia z: Karate Tradycyjne Chocianów, Akademia Sportfuture, Rugby w Chocianowie oraz Armia Polkowice - Oddział Chocianów.

W poniedziałki i środy w hali widowiskowo-sportowej w Chocianowie przy ul. Kasztanowa 5 spotkają się uczestnicy zajęć z elementami piłki ręcznej. Zapisy podobnie jak w ubiegłym roku odbywają się przez formularz internetowy: https://sportfuture.sportsmanago.pl/rekrutacja.

Czy ktoś z Was jest z Miasto i Gmina Chocianów? Podzielcie się tą wiadomością ze swoimi znajomymi. Rozpoczęły się zapisy na kolejny rok zajęć z elementami piłki ręcznej. Trenerka Najdek Natalia serdecznie zaprasza. Treningi w roku szkolnym 2023/2024 odbywać się będą jak dotąd: w każdy poniedziałek i środę na hali widowiskowo-sportowej w Chocianowie (ul. Kasztanowa 5), o godz. 18:00 (roczniki 2018-2014) - informują trenerzy. - Ilość miejsc ograniczona - dodają.
Więcej informacji na https://sportfuture.pl/. Ewentualny kontakt drogą mailową na adres: biuro@sportfuture.pl lub telefonicznie pod numerem: 502-131-404.

W poniedziałki i środy w ubiegłym roku spotykali się także w ubiegłym roku szkolnym fani kickboxingu. Armia Polkowice - Oddział Chocianów zaczynała swoje treningi o godzinie 17:00.

Na ogólnorozwojowe zajęcia z elementami karate dzieci od 5. roku życia, a także młodzież i dorosłych w każdy wtorek i czwartek od godziny 17:00 zapraszają także trenerzy karate (pierwszy tydzień gratis).

Zostawiamy gry, komputery, zabierz wodę, dużo pozytywnej energii i dołącz do naszego klubu KKS SENTO-KAN. Nowy Rok Szkolny rozpoczynamy od 04.09.23 - zaprasza Beata Olewicz.
"Maty" dostępne będą na hali sportowej przy ulicy Wesołej. Kontakt możliwy jest osobiście, a także za pośrednictwem połączenia telefonicznego pod numerami: 669-851-440 oraz 606-623-429.

Z kolei na darmowe treningi Rugby w każdy wtorek na 15:30 i czwartek na 16:30 zapraszają trenerzy, którzy swoich podopiecznych szkolą na bocznym boisku chocianowskiego stadionu.

- Rekrutacja do drużyny rugby. Trenuj z nami i osiągaj swoje sportowe cele! - zachęcają rugbyści. - Szczegóły pod numerem tel. 667-588-629 - dodają.
Z pośród zaproponowanych zajęć z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!