Na zajęcia ruchowe Zumba Fitness do Żabic zaprasza instruktor i dietetyk Katarzyna Czesnakowicz. W każdy poniedziałek o 18:30 w Świetlicy Wiejskiej w Żabicach (Żabice 21A) każdy spragniony ruchu znajdzie coś dla siebie.

ZUMBA FITNESS to forma treningu, który łączy w sobie fitness z różnymi stylami tanecznymi, m.in. takimi jak: cumbia, merengue, salsa, reggaeton, hip-hop, samba, soca, cha-cha czy bollywood. Zajęcia Zumby są dla każdego, bez względu na wiek czy poziom wytrenowania. Kroki i układy są nieskomplikowane i łatwe do zapamiętania.

- Uczestnicząc w zajęciach czujemy się jak na dobrej imprezie. Odtwarzana muzyka wprawia w dobry nastrój i dodaje niesamowitej energii. Regularne uczęszczanie na zajęcia poprawia poczucie rytmu i pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów - zaprasza Katarzyna Czesnakowicz, licencjonowana instruktorka zajęć "Zumba Fitness", "Zumba Kids" i "Strong by Zumba". - Instruktorką zajęć Zumba Fitness jestem od 4 lat, ale Zumbę tańczę już 8 lat. Stale rozwijam swoją pasję uczestnicząc w kongresach tanecznych, szkoleniach i maratonach zumbowych - dodaje instruktorka.
Zajęcia charakteryzują się dużą różnorodnością. Często wprowadzane są nowe choreografie, z pogranicza różnych stylów tanecznych, aby na zajęciach uniknąć monotonii, a niekiedy także osiągnąć wyższą intensywność. Dzięki temu przy wspólnej zabawie uczestnicy mogą spalić dużo kalorii.
[KN]