W ubiegłą sobotę na stadionie Stali Chocianów odbyły się Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w których udział wzięli strażacy i strażaczki z Ochotniczych Straży Pożarnych z Chocianowa, Parchowa, Michałowa, Trzebnic oraz Szklar Dolnych. Mamy dla Was obszerną galerię zdjęć z tych zawodów, a relację wideo przygotowali dziennikarze chocianow.tv.

Sukcesy chocianowskich druhen i druhów opisywaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Tylko w ostatnich tygodniach informowaliśmy o sukcesie zawodniczek z Chocianowa, które wygrały niedawno wojewódzki etap zawodów dla MDP (czytaj: "Sukces Druhen! Gratulacje od Burmistrza"). Część zdjęć z sobotniej imprezę publikowaliśmy w naszych mediach społecznościowych (kliknij link).

- Wśród niespodzianek dla zawodników: bon o wartości 500 złotych dla najlepszej drużyny za zadanie bojowe w grupie kobiet i mężczyzn sfinansowany z prywatnych środków Burmistrza Tomasz Kulczyński oraz oryginalną piłkę Ekstraklasy dla najmłodszego uczestnika zawodów ufundowaną przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Wandycza - informowaliśmy w naszych mediach społecznościowych.
Poniżej publikujemy całą galerię zdjęć z tych zawodów, którą znajdziecie pod najnowszym nagraniem lokalnej telewizji. Aby na bieżąco oglądać wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.