- To właśnie w tej kadencji, dzięki udanej współpracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego i radnego Artura Wandycza uda się ją naprawić - przekazali na temat drogi gminnej w Chocianowcu dziennikarze chocianow.tv. U nas obejrzysz cały reportaż!

Zapowiedź startu tej inwestycji znajdziecie na naszym portalu w artykułach: "2,5 miliona złotych na drogę w Chocianowcu" oraz "Kierowcy! Miejcie się na baczności. Sprzęt do naprawy nawierzchni wyjeżdża na chocianowskie drogi". Dziś reportaż z rozpoczęcia prac drogowych przygotowała lokalna telewizja chocianow.tv, dlatego publikujemy 

- Po wielu latach oczekiwań przebudowa drogi w Chocianowcu staje się faktem. Bardzo się cieszę z realizacji tej obietnicy - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - W następnej mojej kadencji, w latach 2024-2029 zajmę się m.in. przebudową ulicy Wiśniowej - dodał włodarz Chocianowa.


Swój wpis (kliknij link) Burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński opatrzył także w wideo, które możecie obejrzeć powyżej. Z kolei poniżej publikujemy reportaż lokalnej telewizji chocianow.tv. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.