To już tradycja, że reporterzy lokalnej telewizji chocianow.tv wybierają najbardziej interesujące tematy spośród tych opublikowanych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Najnowszy materiał filmowy z podsumowaniem do obejrzenia pod tym artykułem. Co znalazło się w najnowszym zestawieniu?

Redaktorom chocianow.tv nie umknęły najważniejsze wydarzenia opisywane na naszym portalu w ubiegłym tygodniu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w najnowszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Alerty w każdym województwie! Cała Polska zagrożona!", "Zabawa w rytmie lat 80 i 90", "Inwestycyjny boom w Rakowie", "Macka ośmiornicy kontratakuje. Bazylowi nerwy puściły w OPS-ie", "Skontrolują autobusy przed wyjazdem na zimowiska", "Na horyzoncie kolejne inwestycje kanalizacyjno-wodociągowe", "Kolejny dowód na sprawczość Kulczyńskiego", "Zmiany i ustalenia na miejskim targowisku", "Kolejne metry sieci wodociągowej", "Ferie za pasem - RCK zaprasza dzieci na zajęcia", "Niedzielski: obowiązkowe przejście na pracę zdalną w administracji publicznej", "Także ten budynek wrócił do majątku gminy", "Oblodzenie i silny wiatr", "Zalety komunikacji miejskiej", "Proszą o pomoc dla swojego dziecka", "Wszystkim Babciom najlepsze życzenia", "Myrda: mieszkańcy gminy Chocianów zyskają kolejowe okno nie tylko na Dolny Śląsk", "Skutecznie walczą z brygadą hejtu", "Dziś świętują Dziadkowie", "Inwestycja pod nogami radnego" oraz "Na żywo z kościoła".

Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.