Na 14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. To właśnie z tej okazji za naszym pośrednictwem życzenia Wszystkim Seniorom przesyła Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński.

O wsparciu jakie płynie ze strony Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego w kierunku chocianowskich seniorów nie trzeba nikogo przekonywać, bowiem oni sami wiedzą najlepiej z jaką serdecznością i pomocą spotykają się z jego strony (czytaj: "Burmistrz odznaczony za zasługi dla seniorów", "Klub »Senior+« oficjalnie otwarty", "Dla seniorów na drogę", "Aktywnie w Klubie Seniora", "Seniorki usłyszą więcej" oraz "Samotni seniorzy otrzymali opaski bezpieczeństwa"). Dziś, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, za naszym pośrednictwem Burmistrz przesyła najserdeczniejsze życzenia.

- Zawsze powtarzam, że w gronie chocianowskich seniorów od razu człowiek dostaje dodatkowy zastrzyk energii i tej energii, którą zarażacie każdego dnia, a także ogromu zdrowia i pociechy z Waszych dzieci i wnucząt i daj Bóg także prawnucząt Wam z tego miejsca serdecznie życzę - przekazał włodarz naszej gminy, Tomasz Kulczyński. 
My również dołączamy się do tych życzeń!