Nowe miejsca służące mieszkańcom do sprawnej obsługi ich spraw administracyjnych powstają w dawnym budynku Huty Maria, w którym swoje miejsce miał także Tauron. To kropka nad "i" w realizacji zapowiedzi Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Remont okiem swojej kamery uchwycili dziennikarze chocianow.tv.

Przypomnijmy, że budynek, w którym w ostatnich latach mieścił się Tauron, pierwotnie służył mieszkańcom jako dom opieki Marienhutte, a później jako przedszkole. W tej kadencji wrócił do majątku gminy i dzięki temu to właśnie tu mieszkańcy zostaną niebawem obsłużeni przez urzędników w godnych warunkach. Tu bowiem powstanie Centrum Obsługi Administracyjnej.

Na naszym portalu szczegóły tej inwestycji znajdziecie m.in. w artykułach: "Centrum Obsługi Administracyjnej w przejętym budynku" oraz "Wszystkie sprawy załatwią w jednym miejscu". Wczoraj relację z prowadzonego obecnie w tym miejscu remontu zamieścili dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv. Całość obejrzycie na nagraniu poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.