Pod czujnym trenerskim okiem sensei Wiesława Olewicza na Turnieju Karate Tradycyjnego RONIN CUP w Głuchołazach zaprezentowali się karatecy z chocianowskiego klubu. Łącznie zaprezentowało się dziesięcioro zawodników. Aż sześcioro z nich przywiozło łącznie 9 medali.

O sportowych sukcesach chocianowskich karateków w naszej gminie słyszeli już zapewne wszyscy, a znają je z pewnością nasi Czytelnicy, którzy czytali artykuły: "Z brązowym medalem z Pucharu Mistrza Karate", "Mugen Karate Cup w Chocianowie", "Chocianowska weteranka karate na podium w Kraśniku", "Kolejne medale dla chocianowskich karateków", "Karatecy z kolejnym podium" oraz "Zdobyli 15 krążków w jeden dzień". Tym razem pora na kolejne sukcesy przywiezione z Głuchołaz.

Wielkie emocje pomału opadają. Dnia 21.10.23 w Głuchołazach odbył się Turniej Karate Tradycyjnego RONIN CUP III. Nasz Klub KKS SENTO-KAN reprezentowali zawodnicy: Rusin Michał (srebro w konkurencji kihon), Jagoda Brylkowska (złoto w konkurencji kata), Pola Sasiela (srebro w konkurencji kumite oraz brąz w konkurencji kata), Alicja Przybyła (srebro w konkurencji kata oraz srebro w konkurencji kumite), Amelia Sawajda (złoto w konkurencji kumite oraz złoto w konkurencji kata), Beata Olewicz (brąz w konkurencji kata), Wojciech Kliszcz, Bartosz Gortych, Hanna Garczyk oraz Agnieszka Rusin - przekazali działacze karate. - Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy, dobrej zabawy oraz zdrowej rywalizacji. Gratulacje dla wszystkich - dodali w mediach społecznościowych.
My również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.