Michałów, Żabice i Ogrodzisko to miejscowości, które jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedził Święty Mikołaj z pomocnikami i swoim traktorowym rydwanem. Relację wideo z tego wydarzenia opublikowała dzisiaj lokalna telewizja chocianow.tv. Całe nagranie udostępniamy poniżej.

Ogrodzisko, Michałów i Żabice to kolejne miejscowości naszej gminy, do których zawitał brodacz z Laponii. Przypomnijmy, że wcześniej pojawił się także w Chocianowie, Trzebnicach i Chocianowcu oraz Szklarach Dolnych.

Wieczór 23 grudnia zapadnie w pamięci najmłodszych mieszkańców Michałowa, Żabic i Ogrodziska. To właśnie ich odwiedził Święty Mikołaj, w rolę którego wcielił się radny Marcin Ślipko, aby rozdać grzecznym dzieciom świąteczne paczki. W rolę elfów - pomocników wcielili się radni z klubu radnych Chocianów 2023 i PiS - pisaliśmy na naszym portalu.
Galerię zdjęć z tego wydarzenia opublikowaliśmy na stronie "Dzieci doczekały się odwiedzin Mikołaja". Poniżej prezentujemy najnowsze nagranie chocianow.tv. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.