- Dzisiaj mija pierwszy miesiąc funkcjonowania naszego Klubu Senior+ - przypomnieli pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. To dobra okazja do małego podsumowania, z którego dowiedzieliśmy się o pierwszych sukcesach naszych seniorek, które spotykają się w miejscu obiecanym przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.

Przypomnijmy, że to właśnie decyzją Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego powstało miejsce spotkań dla seniorów w Gminie Chocianów (czytaj: "Dzień Seniora 2021 w Chocianowie"). Zapowiedź z października 2021 roku ziściła się już w niespełna półtora roku, bo w kwietniu 2023 roku (czytaj: "Klub »Senior+« oficjalnie otwarty"). Te działania wpisują się w strategię wsparcia seniorów, za którą obecny włodarz Chocianowa został odznaczony Złotą Odznaką Honorową Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (czytaj: "Burmistrz odznaczony za zasługi dla seniorów").

- Dzisiaj mija pierwszy miesiąc funkcjonowania naszego Klubu Senior+, a nasze seniorki już osiągają pierwsze sukcesy! Wczoraj zdobyły pierwsze miejsce w I Międzyklubowym Turnieju Bingo w Nielubi. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów - przekazali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w mediach społecznościowych.
My również gratulujemy pierwszych laurów zwycięstwa i zachęcamy do aktywnego śledzenia losów chocianowskiego klubu seniora w mediach społecznościowych na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej (kliknij link).