Dziś wtorek, dlatego dziennikarze chocianow.tv na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili najnowsze zestawienie artykułów, które czytaliście na naszym portalu. Sprawdźcie czy nic Was nie ominęło! Całość obejrzycie także na pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienie najważniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia przygotowane przez chocianowską telewizję. Dzisiaj pojawiło się kolejne już w tym roku, będące podsumowaniem trzydziestego ósmego tygodnia. Informacje, które tym razem wybrali spośród opublikowanych na naszym portalu, znajdziecie na klikając w poszczególne linki: "Suczka czeka na swojego właściciela", "Laptopy trafiły do dzieci z naszej gminy", "Czad zabija!", "Uczestniczyli bez wstydu", "Pani Maria świętowała setne urodziny", "Pośpiech przypłaciła wszystkimi punktami", "Borys z Trzebnic w Top Model", "Czy grozi nam niebezpieczeństwo?", "Mieszkańcy dopisali na Traktoriadzie", "Powalczą z fekaliami. Tam nie zaparkujesz", "Chocianów jako jedyny w Powiecie Polkowickim", "Rowerem na grzyby pojadą z RCK", "Czekał na właściciela", "Mieszkanka Chocianowa wystąpiła w TVP", "Kolejna inwestycja w toku", "Z gminy Chocianów pochodzą najlepsi strażacy ochotnicy w naszym powiecie", "Zarządzanie w sporcie na podyplomówce".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.