- Ognisko, pieczenie kiełbasek, muzyka gry i zabawy dla dzieci - to wszystko już dzisiaj (piątek, 15 września) od godziny 16:00 w Parku Ekologicznym przy ulicy Sosnowej w Chocianowie w ramach Pikniku Rodzinnego pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Wraz z radnym z tamtego okręgu, Marcinem Ślipko do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu zapraszają radni z Klubu Radnych Chocianów 2023. Sprawdzamy szczegóły!

O tym parku pisaliśmy już na naszym portalu w artykułach: "Pierwszy park kieszonkowy w Chocianowie", "Zasadzili drzewa przy Sosnowej", "Wymyśl nazwę dla tego miejsca", "SONDA: Wybierz nazwę dla parku przy Sosnowej", "Kolejny raz zasadzili drzewa" oraz "Nowe miejsce na spacery i nie tylko". Teraz będzie okazja, aby wspólnie z sąsiadami, w rodzinnym gronie z bliska podziwiać efekty prac miejskich służb, które dla mieszkańców przygotowały ten park ekologiczny.

Zapraszam do spędzenia wspólnego czasu na świeżym powietrzu - przekazał w mediach społecznościowych radny Marcin Ślipko. - Będą m.in. kiełbaski do samodzielnego upieczenia nad ogniem, popcorn i wata cukrowa. Serdecznie zapraszam - informował.
Jak udało nam się ustalić, oprócz obiecanych kiełbasek będzie także muzyka, gry i zabawy dla dzieci. Zapraszamy!