Właśnie tak wygląda realizacja obietnic i dobra współpraca pomiędzy radnym Rady Miejskiej, szefem największego Klubu Radnych Chocianów 2023 Arturem Wandyczem, a Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim. Zgodnie z naszymi zapowiedziami droga w Chocianowcu doczekała się drugiej warstwy asfaltu. Teraz, kolejny już raz na głupców wychodzą ci, którzy kłamali na temat chocianowskich inwestycji. Relację przygotowała telewizja chocianow.tv.

Nie ma wątpliwości, że nasze zapowiedzi o kontynuacji tej inwestycji musiały stać się faktem, bowiem w przeciwieństwie do różnych intelektualnych oszołomów zasilających szeregi hejterów, my nie okłamujemy naszych Czytelników (czytaj: "Prostackie kłamstwa opozycji atakują inwestycje"). Tym razem potwierdzają się nasze słowa o inwestycji w Chocianowcu, dzięki której mieszkańcy będą mogli podróżować po równej, gładkiej nawierzchni wprost do swoich domostw (czytaj: "2,5 miliona złotych na drogę w Chocianowcu" oraz "Nowy asfalt na około 4 kilometrach gminnej drogi w Chocianowcu").

- Tak jak zapowiadaliśmy, tak realizujemy nasze obietnice. Jesteśmy skuteczni i to właśnie skuteczność jest naszą wizytówką. Oczywiście na niektóre tematy trzeba poczekać dłużej, nie wszystko da się zrobić od razu, ale to wszystko dlatego, że praktycznie w każdym miejscu naszej gminy było coś do zrobienia i nie da się wszystkiego w 5 lat załatwić - komentuje radny z Chocianowca, Artur Wandycz. - Zmieniamy trendy w chocianowskiej polityce. Ludzie mogą liczyć na swoich radnych, którzy współpracują z Burmistrzem, bo my te sygnały zbieramy i przekazujemy do realizacji, aby każdy mieszkaniec był zadowolony z naszej pracy. Ogranicza nas jednak czas, dlatego jestem przekonany, że będziemy mogli kontynuować naszą skuteczną pracę także w przyszłej kadencji, bo wszystko, co robimy, robimy dla mieszkańców - dodaje Artur Wandycz.
O tej inwestycji nie omieszkał także wspomnieć Burmistrz Tomasz Kulczyński, który w ubiegłym tygodniu zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis na temat realizacji swoich wyborczych obietnic.

Bardzo się cieszę z realizacji danego Państwu słowa. Tak Się Robi Drogi. Zgodnie z obietnicami, druga warstwa asfaltu, następnie odmalowanie i kończymy tą długo oczekiwaną inwestycje. Pierwszy etap przebudowy całej drogi w Chocianowcu staje się faktem. Kolejny, w następnej mojej kadencji, tj. ulica Wiśniowa przede mną. Systematycznie do przodu - podkreślił Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Oprócz tego wpisu szef chocianowskiego samorządu zamieścił także nagranie, na którym gospodarskim okiem zweryfikował przebieg prac (nagranie powyżej). My z kolei pod naszym artykułem publikujemy najnowsze nagranie dziennikarzy lokalnej telewizji. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.