Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań najważniejszych wydarzeń w naszej gminie. Także tym razem postanowili wybrać dla swoich widzów artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co znalazło się w nagraniu? Zapraszamy do oglądania (wideo poniżej).

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Pół miliona na rozwój usług rolniczych", "Historyczna iluminacja także telewizyjnym okiem", "Rząd promuje szczepienia", "Kto wróci po feriach do szkoły?", "Chocianowskie wilki w ukrytej kamerze", "Walczy o tytuł sportowego talentu 2020", "Nowe logo powiatu", "Zmienili prezesa przez oszczędności", "Najstarsza restauracja w Chocianowie nadal otwarta", "Intensywne opady śniegu i oblodzenie", "Wywiozą wielkie śmieci", "Kumpel Piecha i Pichały doniósł na chocianowian", "Zmiany także w radzie nadzorczej PWK", "39 lat chocianowskiej spółdzielni", "Dziś ruszyły zapisy na szczepienia", "Pracownik potrzebny od zaraz", "Lokalne podatki bez zmian także w 2021 roku", "Falkiewicz: pomaganie innym jest najlepszą nagrodą", "Nabożeństwo na żywo od 11:30".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]