Dziennikarze chocianow.tv, jak co wtorek podsumowali ubiegły tydzień w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w trzecim tygodniu 2023 roku? Sprawdzamy! Całość najnowszego odcinka obejrzycie pod tym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują redaktorzy chocianowskiej telewizji. Tym razem możemy obejrzeć podsumowaniem trzeciego tygodnia 2023 roku. Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Trzeźwy poranek? Trzeźwi kierowcy!", "Atrakcyjne działki taniej!", "Tak wygląda Klub Seniora w Chocianowie", "Czy bezpieczny autobus zawiezie Twoje dziecko na zimowisko?", "Trzy ostatnie działki przy Sosnowej i Jodłowej", "Koncertowo w Ognisku Muzycznym", "Refundują podatek za gaz, którym ogrzewasz mieszkanie", "Wymienią sieć wodociągową. Tam nie parkuj", "Regionalny System Ostrzegania na Twoim telefonie", "Matematyka nie tylko w szkolnej ławce", "Na Fabrycznej stanął już plac zabaw", "225 arów do kupienia blisko centrum miasta", "Zapraszają rodziców przyszłych pierwszoklasistów", "Chocianów w niechlubnej czołówce. Kamery skutecznie wyłapują sprawców", "Śnieżna kulminacja w sobotę", "Chocianowianie dołączyli do rekordu", "Pracodawco! Zmieniły się przepisy. Urząd Pracy zaprasza na szkolenie", "21 stycznia świętowały wszystkie Babcie" oraz "22 stycznia świętowali Dziadkowie".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.