Już dzisiaj na antenie lokalnej telewizji chocianow.tv pojawiło się kolejne nagranie z popularnej serii "Podsumowanie Tygodnia", oparte o najważniejsze wydarzenia z naszej gminy i regionu, które ukazały się na naszym portalu. Zapraszamy do obejrzenia wideo pod tym artykułem.
 
Chocianow.tv publikuje nagrania wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłych tygodni. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Pralka ułatwi życie tej rodzinie", "Karatecy zapraszają na treningi", "Taneczny czwartek w RCK", "Zostawisz odcisk palca na swoim dowodzie", "Weekendowe atrakcje nie ominęły Chocianowa", "Sejm przyjął Polski Ład, a w nim więcej zmian niż rząd planował w maju", "Do pomocy włączyć może się każdy", "Skibicki o Urbańskim, Kehle i Januszu", "Bez Ciebie im nie pomogą - zostań wolontariuszem", "Policz i nie przelicz się. UOKiK ostrzega", "Żabice na podium w wojewódzkim konkursie", "Nie daj się oszukać! Program "Czysty Powiat" nie istnieje!", "Wytańczyli lata 80. na parkiecie RCK-u" oraz "Gdzie tym razem odczytają stan wody?".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.