Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują dziennikarze telewizji chocianow.tv. Tym razem możemy obejrzeć podsumowanie minionego, 45. tygodnia 2023 roku. Całość najnowszego odcinka obejrzycie także pod naszym artykułem.

Dziennikarze chocianow.tv także teraz podsumowali wydarzenia w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w ubiegłym tygodniu? Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Jeźdźcy świętowali w Trzebnicach", "Zaprosili na Dzień Niepodległości", "Opiekujesz się niepełnosprawnym? Zgłoś się po pomoc", "Powiatowe żółwie tempo. Nowy chodnik na całej długości zrobiliby w... 312 lat", "Powiatowe Święto Niepodległości nie dla Chocianowian", "Oszuści grasują. Nie przekazuj obcym swoich pieniędzy!", "Upadki odpowiadają za blisko połowę wypadków", "Coraz trudniejsza sytuacja Stali", "Wykryj raka za darmo!", "Aż ponad 72 tysiące pasażerów! Od niedzieli nowy rozkład", "Tegoroczny Hubertus w oku kamery" oraz "Koncert Patriotyczny 2023".
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.