Lokalnej telewizji chocianow.tv nie umknie żadne ważne wydarzenie w naszej gminie. Tym razem podsumowali ubiegły, 42. tydzień. Nagranie z popularnej serii "Podsumowanie Tygodnia", oparte o najważniejsze wydarzenia z naszej gminy i regionu, które ukazały się na naszym portalu, do obejrzenia pod tym artykułem.
 
Chocianow.tv publikuje nagrania wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłych tygodni. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Światełka Pamięci uchronią od zapomnienia po raz piąty", "27 nowych ofert pracy", "We wtorki doradzą wcześniej", "Runda jesienna trwa. Gdzie trafiły punkty?", "Nie jedz tego! GIS ostrzega", "Zadbaj o swoją kanalizację. ZUKiTP podpowiada", "Prognozują porywisty wiatr", "Asystent Kowalskiego z wyrokiem. Czy zapłaci i przeprosi?", "Nie zwalniają tempa remontów i napraw", "Wichura dała się we znaki także w Chocianowie", "Bezpłatna Komunikacja. Co zmieniło się przez 3 lata rządów Kulczyńskiego?", "Ogień strawił stertę drewna i ciągnik", "Dzień Seniora 2021 w Chocianowie", "Zajęcia w Szklarach Dolnych zawieszone", "Zespół Instrumentów Dętych zaprezentuje swoje umiejętności", "Koleją do Wrocławia w niewiele ponad godzinę", "Energetyka nie chce odbierać prądu z Twojej fotowoltaiki?", "Dzięki ich pracy mieszkańcy Trzebnic, Chocianowca, Zagórza, Rakowa, Żabic i Ogrodzisk bezpieczni", "O przyszłych inwestycjach w Gminie Chocianów" oraz "Świętowali nauczyciele i uczniowie". 

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.